بيمارستان دكتر بهشتي نوشهر
۱۴۰۰ دوشنبه ۸ آذر
br ENGLISH
تاریخ: 1399/05/07 تعداد بازدید: 390
فرآیند نوبت دهی الکترونیکی کلینیک تخصصی
فرآیند نوبت دهی الکترونیکی کلینیک تخصصی بیمارستان شهید بهشتی نوشهر

"فرآیند نوبت دهی الکترونیکی کلینیک تخصصی بیمارستان شهید بهشتی نوشهر"

با توجه به شیوع بیماری کرونا و به منظور کاهش تردد و تجمع بیماران برای دریافت نوبت ویزیت پزشکان کلینیک ویژه بیمارستان شهید بهشتی نوشهر ، جهت رفاه همشهریان گرامی ، سامانه نوبت دهی الکترونیکی ایجاد گردیده است لذا خواهشمند است همشهریان گرامی به روش ذیل اقدام به اخذ نوبت نمایند .

(لازم به ذکر است در موارد اورژانسی و همینطور ارجاع دستی از طریق مراکز سلامت شهری و روستایی امکان ارائه نوبت وجود دارد.)

شیوه دریافت نوبت دهی در سایت بیمارستان وهمینطور رسانه های بومی ارائه گردیده است.

آدرس سایت بیمارستان: h-drbeheshti.mazums.ac.ir

1-از طریق جستجو گر های اینترنتی وارد سایت شوید (Nobat.mazums.ac.ir)

2-در صفحه اول سایت اطلاعات مورد نیاز (سه آیتم : شهر، تمامی درمانگاهها ، تخصص و بازه زمانی انتخاب شود) را تکمیل و دکمه ی جستجو را کلیک نمائید.

3-در صفحه بعدی بر اساس تاریخ از لیست یک آیتم را تیک زده و دریافت نوبت را می زنیم.در توافقنامه تیک پذیرش شرایط را زده و تائید می نمائیم.

4-در صفحه بعدی در صورت داشتن شماره ارجاع و یا کد ملی خود را در کادر های مورد نظر ورود داده و جستجو را کلیک می کنیم.

5- در این صفحه آیتم های ستاره دار را تکمیل نموده و از لیست بیمه ، نوع بیمه صحیح را انتخاب می نمائیم و آیتم پذیرش را می زنیم .

*توجه: در این قسمت کد ملی شما استحقاق سنجی شده در صورت مشاهده ی خطای (اتصال به سرویس استحقاق سنجی درمان امکان پذیر نیست .لطفا" فرم زیر را تکمیل نمائید ) متاسفانه سرور مربوطه قطع بوده و اطلاعات را بصورت دستی وارد نمائید .

*(در انتخاب نوع بیمه دقت فرمائید)

6- بعد از پذیرش وارد صفحه پرداخت شده آیتم پرداخت را کلیک نمائید و مراحل پرداخت وجه را انجام دهید . با پایان مراحل پرداخت نوبت شما نهایی خواهد شد.

7-در آخرین مرحله صفحه ی فیش ثبتی را پرینت گرفته یا ذخیره نمائید و در زمان مراجعه و ویزیت این فیش را به همراه دفترچه داشته باشید.

8-ضمنا" راهنمای قدم به قدم نوبت دهی در بالای صفحه اول ورود به سایت وجود دارد (راهنمای نوبت دهی)

9-در صورت اینکه تمایل به لغو نوبت داشته باشید قبل از روز ویزیت در سایت در صفحه ی لغو نوبت ،نوبت خود را مشخصا" لغو نمائید و مبلغ مورد نظر به حساب شما برگشت داده میشود (از طریق درگاههای سایت)

10-در صورت انجام پذیرش در کافی نت ها حتما" شماره کارت شخصی خود را استفاده نمائید تا در صورت برگشت مبلغ به هر دلیلی خللی در دریافت آن صورت نگیرد.

فرآیند نوبت دهی الکترونیکی کلینیک تخصصی
Powered by DorsaPortal